Porolono detalės čiužinių gamybai

Ruošiniai čiužinių gamybai

Viensluoksniai ir zonuoti porolono čiužinių ruošiniai yra puikus pasirinkimas čiužinių pagrindo užpildymui. Jie nereikalauja papildomo apdirbimo (klijavimo, surinkimo), yra aukštos kokybės, paprasti ir patogūs tolimesnėje Jūsų čiužinių gamyboje.

Naudojant specialų kontūrinį pjovimą zonuotiems porolono čiužinių ruošiniams, paviršiuje sukuriamos 5–7 įvairaus standumo zonos, kurios užtikrina optimalų čiužinio pritaikymą natūralioms žmogaus kūno formoms. Toks 5 arba 7 anatominių zonų profilis leidžia išlaikyti teisingą stuburo padėtį miego metu. Zonavimą galime pjauti ir pagal Jūsų pageidaujamas čiužinio detales.

Čiužinių ruošiniams galime pasiūlyti padidinto komforto porolono rūšis, kurios pasižymi itin dideliu elastingumu panašiu į latekso savybes ar „memory“ savybių turintį poroloną, ir kitus.

Ruošiniai antčiužinių gamybai

Ploni čiužiniai ar viršutiniai čiužinių sluoksniai leidžia išspręsti patogumo problemą, kuri atsiranda miegant ant nepatogių sofų, senų, per kietų ar per minkštų čiužinių.

Antčiužiniai gali būti naudojami kaip papildomas patogus čiužinio sluoksnis arba kaip čiužinys ant sofos. Tai puikus sprendimas tiems, kurie suklydo pasirinkdami čiužinį. Plonas nebrangus čiužinukas suteiks reikiamo tvirtumo ar minkštumo Jūsų klientų miegui.

Ruošiniai ortopedinėms pagalvėms

Ortopedinės pagalvės, pagamintos iš porolono, yra labai populiarios, nes yra patogios ir ilgaamžės, palyginus su pagalvėmis, pagamintomis iš natūralių užpildų. Pagalvės su ortopediniu efektu palaiko teisingą galvos ir kaklo padėtį, padeda atpalaiduoti raumenis ir pagerina kraujotaką.

 

Dirbame tiesiogiai su žaliavos gamintojais, todėl galime pasiūlyti mažas kainas, tinkančias bet kokiam Jūsų projektui. Susisiekime!

Kontaktai

Pardavimų specialistė
Vitalija Grigalienė
Gamybos vadovė
Zita Sanikovienė
Direktoriaus pavaduotojas
Egidijus Semaška

Susisiekime