Antrinio perdirbimo porolonas (RE)

RE porolonas (angl. rebonded foam), arba kitaip – perdirbtas porolonas, yra žaliava, gaunama susmulkinus porolono atliekas į granules, kurios yra sumaišomos su vandeniu ir poliuretano klijais. Suspaudus šią masę su presu, gaunamas reikalingas RE porolono tankis.

RE porolonas yra itin kietas, tvirtas, tankus, ilgaamžis ir pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis savybėmis.

Antrinio porolono panaudojimo sritys yra beribės dėl išsaugotų pirminio porolono savybių bei galimybės patiems pasirinkti tankį ir kietumą: nuo prekių pakuotės, akrobatinių takelių ar čiužinių sportui iki dirbtinės vejos gamybos ar sienų dekoravimo, jachtų ar automobilių minkštoms figūrinėms dalims. Ši žaliava išsiskiria nedidele kaina ir geromis eksploatacinėmis savybėmis.

RE porolonas gali būti įvairaus tankio/kietumo, pjaustomas skirtingo storio lapais.

Kur galima panaudoti RE poroloną?

– Sporto įranga: kilimėliai, treniruoklių suolai, akrobatiniai takeliai ir kt. Priklausomai nuo tikslo (gimnastikos, imtynių, vaikų, sportinės) naudojamas skirtingo tankio produktas.
– Baldų gamyba: baldams su didelėmis apkrovomis, kur nereikia specialaus minkštumo – sėdynėms, suolams. Perdirbtas porolonas naudojamas spyruokliniams ortopediniams čiužiniams su standžiu paviršiumi, itin tinkamas vaikų čiužinių gamyboje. Iš RE porolono gaminami įvairių formų ir dydžių berėmiai baldai, taip pat reklaminiai stendai.
-Gamyba ir statybos: RE porolonas pasižymi ne tik šilumą ir garsą izoliuojančiomis savybėmis. Jis naudojamas ir pastatų konstrukcijų vibracijos izoliacijai, ventiliacijos įrangose, pastatų sienų akustikos mažinimui, pramoninių patalpų garso izoliacijai ir mašinų virpesių slopinimui, grindinio ar kelio plyšių sandarinimui.
– Medicina: RE porolonas naudojamas ortopedinių padų gamybai, kušečių, kilimėlių antiseptiniam apdirbimui.
– Automobilių ir jachtų gamyba: antrinio perdirbimo porolonas itin vertinamas automobilių pramonėje, kur dėl amortizuojančių ir garso izoliacinių savybių, RE porolonas naudojamas sėdimųjų dalių ir salono dalių apmušimui, taip padidinant keleivių saugumą autoįvykio metu.

 

Tikimės, kad radote tai, ko ieškojote. Jei turite klausimų ar negalite rasti produktų pagal Jūsų poreikius, susisiekite su mumis. Mūsų patyrusių specialistų komanda yra visada pasirengusi patarti ir surasti geriausią sprendimą Jums.

Kontaktai

Pardavimų specialistė
Vitalija Grigalienė
Gamybos vadovė
Zita Sanikovienė
Direktoriaus pavaduotojas
Egidijus Semaška

Susisiekime