Apie mus

UAB „Porolonas“ - 30 metų patirtį turinti porolono gamybos įmonė, gaminanti porolono detales ir ruošinius baldų, čiužinių, pakuočių ir kt. gamybai

Įmonė UAB „Porolonas“ yra išskirtinai orientuota į porolono tiekimą, sudėtingų ir paprastų detalių iš porolono gamybą ir prekybą. Per 30 metų sukaupta patirtis bendradarbiaujant su didžiausiais pasaulyje porolono gamintojais leidžia įgyvendinti bet kokio sudėtingumo porolono gamybos projektus pagal klientų pageidaujamas produktų specifikacijas, gamybos apimtis bei kitus poreikius.

Pjaustome poroloną lapais, įvairiais storiais ir pločiais, išpjauname porolono detales pagal pateiktus išmatavimus ir brėžinius, galime išpjauti sudėtingesnes figūrines detales, konsultuojame pasirenkant tinkamiausią porolono rūšį, atitinkantį Jūsų gaminiui keliamus reikalavimus. Galime pasiūlyti poroloną blokais.

UAB „Porolonas“ prekiauja aukštos kokybės porolonu iš dviejų didelių porolono gamintojų-chemijos gamyklų: UAB „Vita Baltic International“ (Lietuva) ir „Molitan“ a.s. (Čekija).

VITA BALTIC INTERNATIONAL – ILGAMETIS PARTNERIS

Jau 25 metus glaudžiai bendradarbiaujame su viena didžiausių pasaulyje gamintojų „British Vita“ PLC 1997 metais įkurtu padaliniu Lietuvoje. UAB „Vita Baltic International“ įmonės veiklos pagrindas – patirties ir gerų tradicijų perėmimas iš „British Vita“ grupės įmonių. Ši įmonė turi didelę porolono gamybos patirtį ir atitinka tarptautinius ISO 9001 kokybės reikalavimus.

„MOLITAN“ A.S. ĮGALIOTAS ATSTOVAS

Esame Čekijos firmos „Molitan“ a.s. atstovai prekybai Lietuvoje, su kuria sėkmingai bendradarbiaujame jau daugiau nei 25 metus. Ši įmonė turi didelę porolono gamybos patirtį ir atitinka tarptautinius ISO 9001 kokybės reikalavimus.

 

NUO… IKI…
Pateikite užsakymą – pasirūpinsime vienetinio ar serijinio gaminio dizainu, prototipo gamyba, klijavimu, pakavimu ir pristatymu iki durų.

KOKYBĖ IR TIKSLUMAS
Pagal pateiktas specifikacijas moderniausia Lietuvoje porolono apdirbimo įranga iš bet kokios porolono rūšies gaminius išpjaus itin tiksliai.

PATIRTIS
Sukaupta didelė patirtis ir stipri specialistų komanda leidžia pagaminti ir įvykdyti bet kokios formos ir sudėtingumo gaminius sutartu laiku.

VEIKLA
Pjauname porolono detales baldų pramonei jau daugiau nei 25 metus. Esame vieni iš didžiausių porolono perdirbėjų Lietuvoje. Įgyta patirtis ir išplėtota gamybinė bazė leidžia įgyvendinti įvairaus sudėtingumo projektus sutartu laiku.

SERTIFIKUOTI PRODUKTAI
Visos gaminamos porolono rūšys turi kokybės ir higienos sertifikatus.

PRISTATYMAS SUTARTU LAIKU
Mes suprantame, kaip svarbu yra išlaikyti nenutrūkstamą žaliavų tiekimą. Jūsų užsakymą įvykdysime greitai ir pristatysime sutartu laiku. Iš tikrųjų mes padarysime dar daugiau: palaikysime atsargose Jūsų naudojamo porolono žaliavas, kad užtikrintume Jums netikėtai pasibaigusių žaliavų tiekimą kuo greičiau.

INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI
Išsirinkite ir užsisakykite bet kokio tankio ir kietumo, dydžio ar formos poroloną iš 40+ rūšių.

 

Klauskite mūsų konsultantų jau dabar – patarsime ir padėsime išsirinkti!

 

 

Kontaktai

Pardavimų specialistė
Vitalija Grigalienė
Gamybos vadovė
Zita Sanikovienė
Direktoriaus pavaduotojas
Egidijus Semaška

Susisiekime